Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 19-05-2021, 02:10
Labana Labana je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Apr 2020
Standardní Vlastní ubytovna

Zdravím.

Napadlo mě, že by se do hry přidala nová "lokace", která by se mohla jmenovat např. ubytovna a bylo by to místo, kde naše postava bydlí. Mohla by tu být například truhla, kterou máte, když postavíte pokladnici na 15+ a také druhé já, jakožto nějaký stojan na brnění (v rámci dekorace, výbava na druhém já by zde mohla být nějak i vidět).

Aby to ale nebylo jen tak k ničemu, tak mě napadlo, že by zde mohla být postel, kde by bylo možno spát stejně, jako je to u hlídky, ale obnovovalo by to nějakou touhu po dobrodružství. Například za každou hodinu 5 touhy. Samozřejmě by se při spánku nedalo jít do podzemí, na úkol nebo na hlídku.

Mohly by zde být i nějaké další formy dekorace, které by bylo možné zakupovat za houby (čím hezčí, tím dražší). Například koberec, záclony, židle, stoly, cokoliv prostě, a tím by zde houbičkáři mohli utápět další houby, takže by z toho bylo něco i pro PG a hráči na vysokých levelech by se měli na čem vyblbnout.

Aby neměl každý svou ubytovnu hned od začátku, tak mě napadlo, že podmínka pro odemčení ubytovny by bylo např. 1000 odpracovaných hodin v hlídce, protože abyste se mohli ve městě zabydlet, musíte tam makat.

Další věc by mohl být boxovací panák, což by byl nepřítel, který by ale neútočil a mohli bychom si na něm zkoušet zbraně, měřit si, jaký máme damage. Vím, že je to u postavy napsané, ale je to jen průměr a zde by mohl být třeba nejvyšší udělený damage nějak uložený.

Věřím, že postupem času by se vymyslelo spoustu dalších funkcí, které by ubytovna poskytovala. Napadlo mě třeba ještě, že by tam byl vlastní záchod, který by za splachování dával více aury (třeba o polovinu), ale například by to sežralo celý item a nevyměnilo to za jiný pro jinou třídu (například).

Naposledy upraveno Labana; 19-05-2021 v 02:16.
Staré 03-06-2021, 19:05
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

V současném stavu mi to přijde jako takový návrh obsahující všechno, ale vlastně nic. Myslím, že z hlediska budování ale pevnost stačí a jsou zde podstatnější věci pro update.

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání